Seniors@DigiWorld was a project of the Digital Opportunities Foundation in 2016 - 2018.
This website is no longer updated. Okay

Antrasis partnerių susitikimas Ispanijoje

Šių metų gegužės 19-20 d. vyko projekto “Senjorai ir skaitmeninės technologijos” partnerių iš Lietuvos, Ispanijos, Rumunijos ir Vokietijos susitikimas Kastelijono mieste, Ispanijoje.

Susitikimo metu buvo pristatyti senjorų naudojimosi mobiliaisias įrenginiais ir internetu tyrimo rezultatai bei aptartas mokymo(si) programos, skirtos suaugusiųjų švietimo darbuotojams, turinys.

Kuriamos programos tikslas - sustiprinti suaugusiųjų švietimo organizacijų darbuotojų skaitmeninius įgūdžius. Programa yra mišri, ją sudaro tradicinis bei nuotolinis mokymosi būdas. Mokymo(si) programos turinį sudaro ne tik mokymąsis naudotis planšetiniu kompiuteriu, mobiliosiomis aplikacijomis bei internetu, bet ir stiprinamos suaugusiųjų švietimo darbuotojų socialinės, bendravimo kompetencijos.

Mokymai pagal naująją mišriąją programą prasidės nuo kitų metų sausio mėnesio. Lietuvoje mokymuose dalyvaus Plungės, Telšių, Šiaulių r., Radviliško, Pasvalio, Šilutės viešųjų bibliotekų ir Skuodo bei Plungės senelių namų darbuotojai.