Seniors@DigiWorld was a project of the Digital Opportunities Foundation in 2016 - 2018.
This website is no longer updated. Okay

Partnerių susitikimas Kaune

Birželio mėnesį, Kaune vyko tarptautinio projekto “Senjorai ir skaitmeninės technologijos” partnerių susitikimas. Paskutinio projekto partnerių susitikimo metu buvo aptarti projekto rezultatai.

Šio projekto metu pagal sukurtą programą “Planšetė – skaitmeninių įgūdžių ugdymui” buvo apmokyta daugiau nei 45 suaugusiųjų švietimo organizacijų darbuotojų iš Lietuvos, Rumunijos, Ispanijos ir Vokietijos. Šie švietimo darbuotojai savo įstaigose apmokė virš 200 senjorų vyresnių nei 65 m. kaip naudotis planšetiniu kompiuteriu. Vyriausiam mokymų dalyviui 87 m. iš Lietuvos.

Šis projektas buvo didelis atradimas suaugusiųjų švietimo darbuotojams bei organizatoriams, kurie nesitikėjo, kad sukurta programa bus tokia sėkminga ir populiari tarp besimokančiųjų. „Pasibaigus mokymams galiu drąsiai teigti, kad planšetiniai kompiuteriai tikrai daro teigiamą poveikį vyresnio amžiaus gyventojams ir prisideda prie skaitmeninės atskirties mažinimo šalyje”, - sakė projekto vadovė Lietuvoje Laura Grinevičiūtė. „Labai tikimės, kad programą „Planšetė - skaitmeninių įgūdžių ugdymui” sėkmingai naudos ir kiti suaugusiųjų neformaliajame švietime dirbantys asmenys bei organizacijos”, - pridūrė projekto vadovė.

Daugiau informacijos: